Bodrum'da dış çekim Ağustos başı gibi bir mesaj geldi. Çok kibar bir bayan kızının 1. Yaş günü çekimini yaptırmak istiyordu. Hem de Bodrum’ da! Bu benim için süper bir haberdi tabi… Çünkü çekimi Eylül ayının son haftası istiyorlardı. Biraz konuştuktan sonra Melisa’ nın doğum gününün de kızımınkiyle aynı tarihte olduğunu öğrendim.

Neredeyse 2 ay boyunca mesajlaştık. Aklımıza gelen fikirleri paylaştık. Her şey tamamdı fakat dış mekanda pasta patlatırken kafasında hayal ettiği bir taç vardı Melisa’ nın annesi Elif’ in. Araştırmalar sonucu “Butik İşler” bize istediğimizden de güzel bir taç yaptı ve hemen gönderdi. Böyle kutulu falan gerçek bir prenses tacı gibiydi.

 

 

Bodrum'da dış çekim                  Bodrum'da dış çekim

Malzemelerimiz ve Melisa’ nın minik arabası ile birlikte çekim mekanında buluştuk. Çok keyfi yerindeydi başlarda. Çadırımızı kurduk hatta çadıra kediler girdi. Melisa daha da şenlendi. Evde sevdiği ve Elif ile dans ettikleri şarkılarda önde Melisa arkada bizler dans ediyorduk. Elif’ in saçları çok uzun ve saçlarını savurmasına çok gülüyor. Bol bol saçlarda savruldu. Derken birkaç kostüm sonrası sıra geldi pasta patlatmaya. Her şey hazırdı. Fakat o da ne Melisa, kibar kibar pastayı yemeyi tercih etti. Benim temiz kızım diyerek babası Melisa’ nın minik parmaklarını ıslak mendille siliyordu. Tüm çabalarımıza rağmen pastayı patlatmadı ama bize çok keyifli dakikalar yaşattı. Kibar kızımız babasının kucağında iken bir yandan da beni çağırıyordu. Her kareyi çekmemi istiyordu. Artık sonuna gelmiştik. Yeniden ve yeniden görüşmek üzere vedalaştık. Melisa’ nın Bodrumda ki dış mekan çekimi karelerinin bir kısmını aşağıya bırakıyorum. Veeee kendisine güzel ailesiyle aşırı mutlu bir yaş diliyorum. Annesini ve babasını da böyle şahane bir cimcime dünyaya getirdikleri için kutluyorum.

Bodrum'da bebek dış çekim    Bodrum'da bebek dış çekim    Bodrum'da bebek dış çekim  Bodrum'da bebek dış çekim

Bodrum'da bebek dış çekim    Bodrum'da bebek dış çekim