Ve tanrılar sonunda çıldırdı, görüp görebileceğim en güzel ikiz bebekle tanıştırdılar bugün beni…

 Kızları hepimiz uzun zamandır bekliyorduk, evet! Fakat, onlarla tek bağlantıda olan aslında kabarık, kıvırcık saçlı, yüzünü çillerin ışıldattığı, gülümsemesi kainatı aydınlatan bir bilge kadındı. Bu bilge sultana eşlik eden bir de bıyıklı vardı. Gözlüklerinin ardından herşeyi biliyorum bakışları atan. Bıyığının altında muzipçe gülümsemesi saklı olan. Şimdi; bu ikiliyi bir arada düşünün. Ne kadar eğlenebileceğinizi, bir dakikanızın bile boş geçmeyeceğini, pozitif enerji dediğimiz şeyin aslında ne olduğunu görün. Daha doğrusu siz fotoğraflarda görün 🙂

Yazın ortaları, harika bir çekim yaptık kızlara anne karnında. Hamile Çekimi diye ben buna derim, dedim. Sonraki hafta şahane bir hoşgeldin partisi vardı evde… Arkadaşlar, dostlar, müzik, ha bir de punch ooo yeaaa… Çok sıcak bir gündü. Kimsenin umrunda değildi. Herkes göbeğe ve bebeklere kilitlenmişti.

Hiç daha önce iki güzel tanriça ile sözleşmemiştim. Ta ki bugüne kadar.

Ve o gün geldi! İşte hepimiz hastanedeydik. Kıvırcık sultan oldukça heyecanlıydı fakat çok iyi idare ediyordu. Zaman doldu. İşte hastane koridorlarındaydık hep birlikte. Göz yaşları, kucaklaşmalar, iyi dilekler ve dualar eşliğinde uğurladı herkes kıvırcık saçlı güzel kadını. Az sonra kavuşmak üzere…

Beklemeye başladık…. Bekledik… Bekledik…

İki ışık topu, iki pembe beyaz kız ve iki tanrıça şimdi şu anda dünyaya geldi. Birinin gözleri tamamen kapalıydı diğerinin tek gözü kapalı öteki hafif aralıktı. Huzurla geliyorlardı bebek odasına. Bıyıklı, sanki herşeyi biliyor gibiydi. Program zaten ona yüklüydü sanki en başından beri… Bebek odasına daldı ve kızlarını kucağına aldı. Tekini değil, iki kızını birden kucakladı. Ve kızlarıyla herkesi camın diğer tarafında bırakarak bir konuşma yaptı. Sonra Gaia ve Luna’ yı ailesi, yakın dostları ve arkadaşlarıyla tanıştırdı.

Bu arada anne odasına gelmiş. Kızlarını emzirmişti. Zaman hızla akıyordu. Huzuru ve sessizliği bir patlama sesi bozdu. Bıyıklı, kızların şerefine şampanya patlatmıştı. Ne patlatmaydı ama… Kimsenin haberi olmadan hatta kendinin bile, patlayıvermişti. Kutlamalar devam ediyordu. Gaia ve Luna karınları tok yataklarında uyuyor. Kıvırcık saçlı güzel kadın dinleniyordu. Görüşürüz kızlar diyerek kapıyı yavaşça çektim.

Tanrıçaların Doğum Fotoğrafı olur mu demeyin, buyrun birlikte bakalım 🙂