Canımın Lukapusu Eylül Ayı Fotoğrafçısı

Lukapu’ nun gerçekleştirdiği “Canımın Lukapusu” kampanyasında eylül ayı fotoğrafçısı seçildiğimi öğrenince çok sevindim. Saadet hanımla telefonda aile ile buluşacağımız mekanı günü belirledik. O gün hava kapalı mı, açık mı belli değildi. Hepimiz yağmur yağacak diye korkuyorduk fakat yağmursuz, tertemiz tamamladık çekimimizi.

Çekim yapacağımız mekanda Hatice Hanım ve bıdıkları bizi karşıladı. Tanıştığımızda Pınar tam bir abla ufaklıkta tam bir hamsi idi ? Ufaklığa hamsi diyorlarmış. Hem karadenizli oldukları hem hamsiyi çok sevdiği hem de benzediği için. Öyle tatlılardı ki ?Hamsiye ne desek yaptı. Fotoğraf Çekimi süresince Saadet hanım bana çok yardımcı oldu. Birlikte hamsi kovaladık. Pınar’ ın tacını taktık. Desteklerinden dolayı Lukapu ekibinden Saadet hanıma gerçekten çok teşekkür ederim.

Çekim kodumuz “kalpli cips” idi. Artık onun hikayeside bizde kalsın ?

Bu güzel günü dahada güzelleştiren Hatice Hanım, Pınar ve Hamsiye çok teşekkür ederim. Siz de Canımın Lukapusu kampanyasına katılmak için www.lukapu.com adresini ziyaret edip Hatice Hanım gibi harika bir fotoğraf albümü kazanabilirsiniz.

İşte o güzel günden bir kaç kare;