Hizmetler

Hamile Fotoğraf Çekimi

Bebek bekleyen anne babanın, varsa kardeşin karar verdikleri zamanda ve mekanda veya stüdyoda gerçekleştirilen 1-2 saatlik çekimdir.

Doğum Fotoğrafı Çekimi

Aile ile konuşmaya ve anlaşmaya göre çeşitlilik gösterir. Sezeryan ile doğumlarda belirlenen saatte hastanede buluşarak çekime başlanır. Normal doğum çekimine başlamak için açılmanın 5 cm. olması gerekir.

Doğuma girmeden önce annenin hazırlık aşamaları, doğum anı, bebeğin annesi ile kavuşması, eğer baba da eşlik ediyorsa babası ile ilk karşılaşması resmedilir. Sonrasında bebek odası çekimleri (boyu, kilosu, ilk kıyafetleri) yapılır. Aile ile ilk temas ve emzirme sürecinden sonra çekim son bulur.
Dileyen ailelere aynı gün veya ertesi gün hastanede aile çekimi yapılabilir.

Yenidoğan Çekimi

Bebeğin doğumundan sonraki ilk 12 günlük süreçte yapılır. Bebeğin tok ve altının temiz olması keyifli bir çekim olanağı sağlar. Çekim 2-3 saat kadar sürer. Evde yapılır.

Aile Çekimi

Kararlaştırılan mekanda (dış mekan/ev/stüdyo) yapılır.

Doğumgünü/Babyshower/Parti

Organizasyon başlamadan 1 saat evvel portre çekimleri, mekan çekimi yapılır. Partinin akışına bağlı olarak 3-4 saatte tamamlanır.

Albüm

Tüm çekim sonunda ailenin isteğine bağlı olarak fotoğraflar klasik albüm veya fotokitap (photobook) albüm olarak teslim edilir. Ayrıca çekilen tüm fotoğraflar baskıya hazır olarak renkli/siyah beyaz DVD yapılır. DVD’de ayrıca hikayenin anlatıldığı müzikli fotoklip de yer alır.
Poster, kanvas, hastanede ertesi gün çekimi, anneanne babaanne albümleri extra ücretlendirilir.

Daha detaylı bilgi ve fiyatlar için info@vuslatsena.com adresine mail gönderebilirsiniz.