Tuğalp Doğum Hikayesi

Tuğalp Doğum Hikayesi

Merhaba Tuğalp bebek,

Nerden başlasamda sana doğum hikayeni anlatsam bilemedim. Turuncu saçlı peri kızıyla başlamayı uygun gördüm. Annenle senin doğumundan bikaç haftaönce buluştuk fenerbahçede… Şahane bir hava vardı dışarıda. Çok tatlı kızıl saçlı bir prenses kocaman göbeğiyle beni karşıladı. Sohbet sohbeti açtı. Doğum Fotoğrafı albümü örneklerimi inceledi. O kadar farklı yorumluyor, doğal karelere önem veriyordu ki. Anladım sonra ressammış kendisi. Sanat üstüne de bolca sohbet etttikten sonra sarılarak ayrıldık.

Hastane odasında gördüm tekrar onu heyecanla seni bekliyordu. Herkes çalışıyordu. Kimisi kurabiyelerle ilgilenirken kimisi balonların yerini belirliyordu. Oda gitgide kalabalıklaşmaya başladığında ‘hadi’ dediler artık, gidiyoruz.

Hep birlikte seni karşılamaya indik. Annen kokladı bolbol sen de sanki o anı beklemişsin gibi susuverdin oracıkta. İlk bakımlaırn yapıldıktan sonra baban aldı kucağına bidahada pek bırakmadı. Gerisi şahane bir aile karşılaması sonra annenin gelişi ve seninle geçen güzel zamanlar. Ailenle, sağlıkla, mutlulukla büyü bebeğim. Yolun hep şansla dolsun.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a reply