İçimde Bir İnsan Büyüyor. Şimdilik İsmi Cenin

hamilelik_ultrasonYandaki resimde görmüş olduğunuz ceninin cinsiyeti %100 kızmış (mış diyorum çünkü görünce ancak inanabileceğim). Tüm testleri, tahlilleri yapıldı. Oluşumunun büyük aşamasını sağlıklı tamamladı. Umarız geri kalanıda bu şekilde devam eder. Şu sıralar 22. Haftasında yapay şeker içeren şeyler yendiğinde kımıldamazken tatlı meyvalara aşırı düşkünlüğü var. (test edildi) Özellikle beyaz(kavun, dut) olan meyvelerde her an doğabilirim hissiyatı yaratıyor. Bir de acısız, yeşil en çıtırından sivri biber favorisi. Anne karnında şekillenen bu minik her gün farklı bir müzik dinliyor. Tepki vermediği tek müzik aleti keman. Kemandan pek bir memnunmuş gibi davranıyor. Annesinin fazla ayakta kalmasının taraftarı değil kendisi. Cenin, ailesiyle birlikte çeşitli aktivitelere katılırken annesiyle çalışma hayatına devam ediyor. Çeşitli konserlere gidiyor.

Küçük abisi ile ilk kez onu korkutarak tanışıyor. Annesinin karnına elini koyan küçük abi içeriden gelen bir hareketle irkiliyor. Suratı bembeyaz oluyor. Şimdilik anne karnındaki tüm tepki ve gelişimi büyük abinin sakinliğini andırıyor.

160 günlük yaşamın bilinen özeti şimdilik bu kadar, yaşıyorum, yaşıyorsun, yaşıyor, yaşıyoruz, yaşıyorsunuz, yaşıyorlar!

Leave a reply