Çatlamayın

Niye hep doktorlarımız bize reçete yazar? Belki bizimde tecrübeyle sabit onlara yazacak bir reçetemiz vardır. Erkeği, kadını fark etmez kendisi kullanmamış bile olsa o çatlak kremlerinin ismini itinayla yazıp bir de nasıl kullanacağımızı öğütlerler bizlere… Bir kısmıda bebek yağı yanlısıdır bunların. Oysaki işin içinde öyle çok şey var ki: genetik, su tüketimi, beslenme sistemi gibi…

Sonuç?

gebelik_catlaklarÇatlamayan, çatlamıyor!

Ben size göbeğimi gere gere şahane bir ürünü tavsiye ediyorum. Mustela!

Ne yazık ki ben kendisiyle 2. Gebeliğimde tanışabildim. Belki ilkinde vardı ama benim haberim yoktu. Ve türlü türlü ürünlerinden vazgeçemez oldum. Gebelik süreci için çatlak oluşumunu engelleyen kremi şahane, yine aynı süreçte daha fazla kuruduğumuz için nemlendiricisi süper! İşiniz sebebiyle yada herhangi bir sebeple uzun süre ayakta durmanız gerekti. Ödem çözücü etkili bacak ve ayak şişliklerine iyi gelen bir kremi var. Hepside kendine özgü kokuyor, mis gibi kokutuyor.

Belki bilmeyen vardır. İlk kez okuyanlar için yazıyorum. 3. Gebeliğimin 27. haftasındayım halen 0 çatlaktayım. Herşeyi sevgili kremimizden beklemiyoruz tabi ama %80 Mustela’nın çok iyi iş çıkardığına inanıyorum.
Mustela ile ilgili bilgilere aşağıdaki web adresinden ulaşabilirsiniz.

mustela.com.tr

Leave a reply