Tag Archives: vuslatsena doğum fotoğrafçısı

Tekrar Olmayan Anlar İçin / VuslatSena ile Doğum Fotoğrafları

Tekrar Olmayan Anlar İçin / VuslatSena ile Doğum Fotoğrafları

Dokuz ay hamilelik sonucunda kucağınıza minicik bir bebeğin gelmesi hayatın en özel anıdır. Bu anlar her anne ve baba için tarifi mümkün olmayan anlardan biridir. Bu anlar her aile tarafından ölümsüzleştirilmeye çalışılsa da profesyonel olan bir doğum fotoğrafçısı kadar başarılı bir şekilde elbette ki yapılamaz. Bunun için bu önemli anlarınıza bir doğum fotoğrafçısının eşlik etmesi sizlerin albümünüzde yer alacak en güzel karelerden olacaktır.

Bir aile için en kutsal anlardan olan bebeğin dünyaya gelişi ve ailenin yeni üyesi olması ile duygular başkalaşır ve bebeğin kokusunu aldığınız ilk an sizi adeta kendinizden geçiriverir. Böylesine önemli bir anda elbette ki çevrenizde olan kişiler imkânlar dâhilinde anınızı fotoğraflamak isteyecektir ancak bilinmelidir ki alanında uzman olan profesyonel bir doğum fotoğrafçısı kadar başarılı kareler yakalayamayacaklardır. Bunun için kendinize eşlik etmesini isteyeceğiniz bir doğum fotoğrafçısı ile önceden konuşup beklentilerinizi anlatabilir ve doğum haftanızı bildirerek fotoğrafçınızın hazırlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Dünya üzerinde nerede olursa olsun bu kutsal anın bir eşi daha olmadığı anne ve babalar tarafından dile getirilmektedir. Dili, dini, ırkı olmayan böylesine mucizevî bir anı fotoğraflar ile ölümsüzleştirmek herkesin hakkıdır. Bu talep doğrultusunda oluşmuş olan doğum fotoğrafçılığı her anlamda aileler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Doğum fotoğrafçılığında Hem kullanılan fotoğraf makinelerinin profesyonel olmasıyla hem de Bilgisayar, TV, vb elektronik eşya ile çekilen fotoğrafları görebilme imkanı sağlamasıyla önemli bir alan olmaktadır.
Bir bebeğe sahip olmanın mucizevî anına yıllarca tanıklık etmeye yarayan fotoğraflar anne ve baba adayları için oldukça önemlidir. Bunun için var olan doğum fotoğrafçısı sizinde önceden talep ettiğinizi belirtmenizle hem hazırlıksız yakalanma ihtimalini ortadan kaldırmanızı sağlayacak hem de en özel anlarınızı kalıcı hale getirmiş olacaktır.
Size vuslatsena olarak bu zamana kadar çektiğim doğum fotoğraflarını bu makalem de karışık görsel olarak sunmaktayım.

 

VSA_5886 VSA_9361 VSA_2717 VSA_2511 VSA_7162 4 copy

 

vuslatsena foto